Lyžařský kurz

"lyžování sjezdové"
Místo konání:
Jáchymov - Jáchymov

Kurz pro přihlášené děti Informace k lyžařskému výcviku v období od 18.2. do 22.2.2018 2.700,-/ + 390,- Cena : 1.990.- Kč (lyžařský výcvik), 14.000,- Kč (platba za dopravu – děleno počtem dětí) Cena půjčovného : 390,- Kč cena je uvedena za týden – set obsahuje: lyže, boty, helmu. Děti, které mají vlastní vybavení, budou muset přinést potvrzení o seřízení odborným servisem. Nezapomeňte lyže nechat seřídit s předstihem čekací doba na seřízení je tak týden. Výuka probíhá v HUGOVĚ dětském parku se zvířátky a speciálními pomůckami ulehčující dětskou výuku – učení lyžování formou her. Výuka trvá od 9,00 – 11,30. hod ( 3 lekce denně po 50 minutách) Odjezd od školky je v 7,45 !!! Prosím buďte u školky vždy o 15 minut dříve. K přihlášce nezapomeňte přiložit kopii kartičky pojištění Pojištění dětí pro případ úrazu je na uvážení rodičů. S sebou prosím svačinu a pití nejlépe podepsané. V areálu děti mají možnost teplého čaje po celou dobu výuky. (Pokud dítě zvrací tak prosím o igelitový sáček) NE KINEDRYL Je nezbytně nutné mít teplé – nepromokavé oblečení vhodné na hory, nepromokavé rukavice . Menší děti prosím Palčáky – pro snadné oblékání ( nejlépe zavěšené na šňůrce). Dle zápisného seznamu má každé dítě přiděleno své číslo, které prosím viditelně označte na lyžích, lyžákách a helmě. Čísla nám slouží pro lepší manipulaci a rozdělení lyží mezi děti. To platí pouze pro děti, které mají vybavení své – ostatní děti dostanou čísla na horách. Návrat do Mš bude mezi 13.00 – 13.15 hod. pozdější oběd bude v Mš zajištěn. Po celou dobu výuky budou pořizovány fotografie jak pro fotodokumentaci MŠ tak i pro účel propagace firmy SKI KLÍNOVEC s.r.o. Kontakt pro případ spojení na čísle 725 908 499 (Tereza Brejchová)

Zobrazit více

Zápisy do ZŠ

Datum konání:
30. 11. 1999 od 00:00 - 11. 4. 2019 do 17:00
Typ akce:
"akce pro celou rodinu"
Místo konání:
Kadaň - Kadaň

10. a 11.4. Proběhnou zápisy na Základních školách - všem školáčkům držíme palce

Zobrazit více