Mateřská škola Olgy Havlové Kadaň

Zápisy do prvních tříd v Kadani

Vzhledem k mimořádné situaci budou letos zápisy k povinné školní docházce probíhat bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Poštou dostanete dopis, ve kterém naleznete:

Instrukce rodičům

·          Žádost zákonných zástupců o přijetí k základnímu                vzdělávání

·         Zápisový list

případně

·         Žádost o odklad

·         Formulář s kontakty – jen k žádosti o odklad školní               docházky

V termínu od 6. 4. 2020 do 16. 4. 2020 vhodíte vyplněnou žádost do schránky na budově zvolené školy. Schránka bude označena „Zápis do 1. tříd“.

O výsledku zápisu budete informováni do 30. 4. 2020 na webových stránkách škol a na dveřích hlavních vchodů do škol (každé dítě bude mít svoje registrační číslo, které naleznete v dopise).

Po ukončení mimořádných opatření pro vás uspořádáme setkání, abyste se mohli seznámit s prostředím školy, vzdělávacím programem, učiteli a prostory školy. O jejím průběhu vás budeme včas informovat. Sledujte webové stránky škol.

Mateřská škola Olgy Havlové
ul.Kpt. Jaroše 581
432 01 Kadaň

Ředitelka: Bc. Jana Vízková

Telefon: 474 334 460
Email: 1ms@ms-ohavlove.cz

Provozní doba mateřské školy:

6.00 hod - 16:00 hod

Ranní příchod do MŠ nejpozději do 7.50 hodin.

Do 16.15 hod. Po předem nahlášené domluvě s ředitelkou MŠ