Zahájení 2021

• Ukončení realizace projektu: 30.06.2023
  • Délka realizace: 22 měsíců
  • Výše podpory: 307 608,00 Kč

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Naše škola se stala úspěšným žadatelem v rámci výzvy 02_20_080 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ III., osobnostně sociální a profesní rozvoj pedagogů MŠ.

Cílem našeho projektu je personální posílení našeho týmu o školního asistenta v mateřské škole, aktivní rozvíjejí informačních a komunikačních technologii a rozvojové aktivity v MŠ, které budou probíhat formou projektového dne.

Nastavené šablony:

Personální podpora

Školní asistent – personální podpora MŠ

Cílem této aktivity je poskytnout dočasnou personální podporu – školního asistenta mateřské škole. Aktivita umožňuje vyzkoušet a na určité období poskytnout větší podporu zejména dětem ohroženým školním neúspěchem.

Aktivity rozvíjející ICT v MŠ

Využití ICT v MŠ

Cílem aktivity je rozvoj kompetencí pedagogických pracovníků v oblasti využívání nových výukových metod s využitím infomačních a komunikačních technologií (dále ICT) aktivita rovněž cílí na větší individualizaci vzdělávaní, na rozvoj digitálních kompetencí, kreativity dětí a jejich aktivní zapojení do vzdělávání.

Rozvojové aktivity MŠ

Projektový den ve výuce

Cílem aktivity je rozvoj kompetencí pedagogických pracovníků v oblasti přípravy a vedení projektové výuky, která vede k rozvoji osobních a sociálních kompetencí dětí, podpoře individuálního přístupu k dětem a práci s heterogenní skupinou. Projektová výuka bude probíhat v oblasti podpory společného vzdělávání a rozvoje klíčových kompetencí dětí spadajících do tří témat:

a.       Polytechnické vzdělávání

b.      Enviromentální vzdělávání

c.       Podpora podnikavosti kreativity a logického myšlení

publicita - plakát.docx (11.68 kB)

Projekt VZDĚLÁVÁNÍ PRO VŠECHNY 23 je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je personální posílení našeho týmu o školního asistenta, dále využití ICT ve vzdělávání a realizace projektového dne ve výuce.

EVROPSKÁ UNIE

Evropské strukturální a investiční fondy

OP Výzkum, vývoj a vzdělávání

msmt

V březnu prach a v dubnu bláto - sedlákovi roste zlato.

Velký pátek deštivý - dělá rok žíznivý.